Meu Cantinho Tl
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
När du bor i villan Meu Cantinho Tl Três Lagoas kan du enkelt nå Igreja Matriz, som ligger cirka 10 minuters bilfärd bort.
Den här villan ligger också 1 km från Ufms - Cptl.
Badrumsfaciliteterna i den här villan inkluderar också en dusch.
Boendet har ett komplett kök försett med kylskåp, ugn och glas. På grund av dess behändiga läge tar det 10 minuter att köra till flygplatsen Tres Lagoas.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
På rummet
- Luftkonditionering
- Matbord
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från villan Meu Cantinho Tl till Tres Lagoas flygplats?
Villan Meu Cantinho Tl ligger inom 10 minuters bilresa från Tres Lagoas flygplats. - ❓
Finns det ett kök i villan Meu Cantinho Tl?
Ett komplett kök finns i villan Meu Cantinho Tl. - ❓
Tillåter villan Meu Cantinho Tl husdjur?
Villan Meu Cantinho Tl tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool i villan Meu Cantinho Tl?
Ja, en badtunna finns i villan Meu Cantinho Tl. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
Gästerna i semesterbostaden kan enkelt nå Igreja Matriz och Igreja Santo Antonio, som ligger 4 km från boendet respektive 4,1 km bort.